سؤالات متداول

1ـ آیا جالینوس آریا یک شرکت تولید کننده است؟

خیر. شرکت جالینوس آریا نماینده­ ی چندین تولید کننده برای فروش و ارائه خدمات پس از فروش در چند کشور می­ باشد. محصولات این شرکت حاصل چند کارخانه­ ی تولیدی است.

البته کارخانه های تولیدکننده تنها سازنده­ ی وسایل می باشند و مابقی حقوق محصول از جمله انتقال، فروش، خدمات پس از فروش و نگهداری بوسیله ی شرکت جالینوس آریا صورت می­ گیرد.

 

 2ـ بیشتر مشتریان جالینوس آریا چه افرادی هستند؟

تقریباً تعداد وسیعی از محصولات و خدمات جالینوس آریا مربوط به افرادی است که با درمان، پزشکی و تجهیز بیمارستان­ ها ارتباط دارند. اما با وجود این مشتریان ما می­ توانند به چند دسته­ ی اصلی تقسیم شوند از جمله بیمارستان ها، کلینیک­ ها، مراکز جراحی، وزارت بهداشت، ارتش، پزشکان و دندانپزشکان و… .

 

3ـ داد و ستد جالینوس آریا چگونه است؟

شرکت جالینوس آریا هم با ساخت تعدادی از تجهیزات و همچنین عقد قرارداد با برخی از شرکت های برتر سازنده­ ی تجهیزات پزشکی که محصولاتشان با استانداردهای بین المللی تطابق داشته و مورد تأیید نهادهای نظارتی نیز می­ باشند، تجهیزات را تحویل گرفته و نهایتاً به فروش می­ رساند.

 4ـ مشتریان چگونه می­ توانند اجناس مورد نیاز خود را خریداری کنند؟

جالینوس آریا سه روش زیر را برای سهولت در انجام خرید شما مشتریان گرامی در نظر گرفته است:

1ـ تماس تلفنی: شما می­ توانید با یکی از شماره­ تلفن­ های ذکر شده در سایت تماس بگیرید و درخواست خرید خود را به یکی از کارشناسان خرید ما ارائه دهید. در این روش، پیش فاکتور محصولات سفارش داده شده­ به آدرس ایمیلتان فرستاده می­ شود.

2ـ وب سایت شرکت: در این روش، شما می­ توانید به وب سایت شرکت مراجعه کنید و تمامی محصولات مورد نیاز خود را انتخاب نمائید. پس از ارسال درخواست در کمتر از 24 ساعت، پیش فاکتور به آدرس ایمیل شما ارسال می­ گردد تا از قیمت­های آن نیز آگاه شوید.

3ـ پست الکترونیکی: در این روش، شما درخواست خود را با ارسال یک پیام به آدرس ایمیل شرکت به ثبت می­ رسانید. همچنین در این روش نیز پیش فاکتور فروش در کمتر از 24 ساعت به آدرس الکترونیکی شما ارسال خواهد شد.

 

5ـ شرکت های سازنده چگونه می­ توانند با جالینوس آریا ارتباط برقرار کنند؟

تولیدکنندگان می­ توانند با آدرس الکترونیکی شرکت: info [at] jalinusgroup.com  و یا با شماره تلفن­ های 5-982188983034 + تماس حاصل فرمایند.